Önkéntes karitatív munka kurzus - Tantárgy ismertető

Az önkéntes karitatív munka kurzus keretein belül a hallgatók az Egyetemen regisztrált partnereknél megtapasztalhatják a karitatív gondolkodást, gondoskodást. Lehetőségük van az állatok mentésére, a természet védelmére, illetve a rászorulók megsegítésére. Partnereink között van pl. a Nagyerdei Kultúrpark, a Hortobágyi Madárkórház, és a ReFoMix is.

Az „Együttműködő partnereink” menüpont alatt mind a fogadó szervezeteket, mind az általuk kínált feladatokat megtekintheti.

A kurzus keretében 30 óra önkéntes munkát kell teljesíteniük a hallgatóknak, amelyért 2 kreditpont jár. A tantárgy felvételét követően első lépésként a Microsoft Bookings alkalmazásba szükséges bejelentkezni az egyetemi hálózati azonosítóval és jelszóval, majd ezt követően válnak láthatóvá és foglalhatóvá az elérhető időpontok és feladatok.

Az egyes projekteket a hallgató saját szabadidejének függvényében teljesítheti.

Az időpont foglalási rendszer használati útmutatója